Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea Star
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 12:02Epidemie de Ebola în Congo: 1.003 cazuri confirmate, 254 de decese și mii de persoane căutate de autorități
- 11:50Keir Starmer și-a anunțat demisia din funcția de prim-ministru și lider al Partidului Laburist
- 10:28Alimentul consumat seara care poate îmbunătăți somnul. Ce au descoperit cercetătorii
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News


























