Sebastian Stan și-a lăsat mama acasă și a petrecut la Oscar after party alături de iubita sa. Cum a apărut Annabelle Wallis

Sebastian Stan și-a lăsat mama acasă și a petrecut la Oscar after party alături de iubita sa. Cum a apărut Annabelle Wallis
Scris de Andreea Damian Publicat: 3 mar. 2025, 13:00
Sebastian Stan și-a lăsat mama acasă și a petrecut la Oscar after party alături de iubita sa
Citește și
- 14:03Anne Hathaway este însărcinată pentru a treia oară
- 07:50Cheloo a ajuns la Psihiatrie. A făcut scandal la spital și s-a bătut cu polițiștii
- 07:47 A murit regizorul celebrelor seriale de comedie TV „Cheers” și „Friends”
- 09:13Lolita Cercel, artista creată cu AI, a susţinut primul concert live în Bucureşti
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News


























