IRINA NICOLAE A CÂNTAT ALĂTURI DE AL BANO LA O GALĂ ÎN CADRUL JOCURILOR OLIMPICE DE LA PARIS

IRINA NICOLAE A CÂNTAT ALĂTURI DE AL BANO LA O GALĂ ÎN CADRUL JOCURILOR OLIMPICE DE LA PARIS
Scris de Andreea Damian Publicat: 14 aug. 2024, 09:24
Irina Nicolae a cântat alături de Al Bano la o gală în cadrul Jocurilor Olimpice de la Paris
Citește și
- 14:03Anne Hathaway este însărcinată pentru a treia oară
- 07:50Cheloo a ajuns la Psihiatrie. A făcut scandal la spital și s-a bătut cu polițiștii
- 07:47 A murit regizorul celebrelor seriale de comedie TV „Cheers” și „Friends”
- 09:13Lolita Cercel, artista creată cu AI, a susţinut primul concert live în Bucureşti
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News


























