Ilie Năstase, primele declarații după ce a fost depistat pozitiv cu Covid-19. „Probabil că dacă nu mă vaccinam… ”

Ilie Năstase, primele declarații după ce a fost depistat pozitiv cu Covid-19. „Probabil că dacă nu mă vaccinam… ”
Scris de Realitatea Star Publicat: 26 nov. 2021, 09:40
Ilie Năstase s-a îmbolnăvit de COVID-19 într-o vacanță în Turcia
Citește și
- 14:03Anne Hathaway este însărcinată pentru a treia oară
- 07:50Cheloo a ajuns la Psihiatrie. A făcut scandal la spital și s-a bătut cu polițiștii
- 07:47 A murit regizorul celebrelor seriale de comedie TV „Cheers” și „Friends”
- 09:13Lolita Cercel, artista creată cu AI, a susţinut primul concert live în Bucureşti
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News


























