Anca Serea a reacționat după zvonurile privind un posibil divorț de Adi Sînă. Vedeta a explicat de ce nu mai poartă verigheta.
Invitată în cadrul Știrilor Antena Stars, vedeta a explicat de ce nu mai poartă verigheta și a comentat informațiile potrivit cărora ea și soțul său nu s-ar mai urmări pe Instagram.
Referitor la evenimentele la care au participat împreună, vedeta spune că lucrurile au fost interpretate greșit
„Ba ne-am pozat împreună, dar eu nu am apucat să postez încă pentru că am ajuns acasă seara, la zece și ceva. Adică nu am considerat niciodată că sunt responsabilă față de urmăritorii mei, să postez doar poze cu soțul meu. Nu vreau să dovedesc nimănui nimic, ba mai mult, în această perioadă în care nu prea înțeleg ce s-a întâmplat și care a fost faptul declanșator.”, a spus Anca Serea pentru Știrile Antena Stars.
De ce nu mai poartă verigheta
Un alt subiect care a atras atenția internauților a fost lipsa verighetei de pe mâna vedetei. Anca Serea a explicat că motivul este unul cât se poate de simplu și nu are legătură cu relația sa.
„Nu port verigheta că m-am mai îngrășat puțin, și mi-a rămas mică și mie, și lui. Uite, de acum o să fac tot posibilul să o port. Nu stau cu verigheta în casă, nici cu cercei, nici cu nimic.”, a mai spus Anca Serea.
Ce spune despre faptul că nu se mai urmăresc pe Instagram
În ultimele zile, unul dintre cele mai comentate detalii a fost faptul că Anca Serea și Adi Sînă nu se mai urmăresc pe Instagram. Vedeta consideră însă că acest aspect nu ar trebui interpretat drept un semn al unei despărțiri.
„De la un neurmărit pe Instagram se pune… dar poate am pus noi un pariu, poate avem noi o strategie, v-ați gândit la chestia asta? Mi se pare atât de stupid, adică doi oameni care sunt de 16 ani împreună și au o familie, mi se pare stupid să stăm acum să ne agățăm de niște detalii din acestea.”, a mai spus vedeta.