Ce planuri are Gabriela Oțil cu vila din Corbeanca după ce s-a mutat cu familia în București

Gabriela Oțil
Scris de Andreea Damian Publicat: 23 iun. 2026, 14:09
Gabriela și Dani Oțil au decis să renunțe la viața la vilă în Corbeancă în favoarea unui apartament în București. Cei doi s-au adaptat rapid la noile condiții și sunt încântați că nu mai pierd mult timp în trafic.
Citește și
- 13:51Fiul Ilonei Brezoianu, pe prima copertă de revistă! Cum arată băiețelul actriței
- 13:52Reacția lui Valentin Sanfira după ce Codruța Filip a ars rochia de mireasă
- 13:45Dan Negru o confruntă pe Denise Rifai, după declarațiile recente ale acesteia despre prezentator
- 15:45Motivul pentru care Gina Pistol nu pleacă în vacanță vara aceasta
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News


























