Televiziunea fugarului Ghiță vine la evenimentele unde participă Călin Georgescu pentru a-i dezbina pe suveraniști și a-i hărțui pe jurnaliștii Realitatea Plus – VIDEO
17 mar. 2026, 10:48

Călin Georgescu
Televiziunea fugarului Ghiță a venit la procesul președintelui interzis ca să dezbine suveraniștii. Nu este prima dată când încearcă să se agațe de valul suveranist. De asemenea, a încercat în mai multe rânduri să atace Realitatea PLUS cu afirmații scandaloase! Jurnaliștii postului au fost adesea șicanați de reporterii România TV.
Pe 24 ianuarie, în timpul adunării organizate de Călin Georgescu în Parcul Carol din Capitală, două jurnaliste trimise de televiziunea fugarului au încercat compromiterea evenimentului și au hărțuit-o cu întrebări tendențioase pe Alessia Păcuraru.
Citește și:
- 14:58 - ALERTĂ. Droguri periculoase inundă străzile din Europa, iar traficanții folosesc submarine și drone pentru livrări
- 14:55 - ANM anunță o răcire bruscă cu ploi torențiale, urmată de un val de căldură
- 10:21 - Scene șocante după accidentul de TIR de la Constanța. Șoferul, agresat de poliția locală: „Dă-i pe el! Dă-i la coaste!” - VIDEO
- 10:17 - Cod galben de furtuni în mai multe județe din țară. ANM anunță vijelii și grindină - HARTA
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News














