CAMPANIE DE DONARE DE SÂNGE, DEDICATĂ LOCUITORILOR CAPITALEI

CAMPANIE DE DONARE DE SÂNGE, DEDICATĂ LOCUITORILOR CAPITALEI
Scris de Realitatea Star Publicat: 16 iul. 2025, 12:08
Luni, 21 iulie, sesiune de donare de sânge dedicată locuitorilor Capitalei. Evenimentul va avea loc la sediul municipalității, pe Bulevardul Regina Elisabeta nr. 47, în intervalul 08:30 – 12:30
Citește și
- 16:47Ediție specială în această seară, de la ora 20:55, la „Culisele Statului Paralel”, cu Anca Alexandrescu
- 14:54Ironii în rafală de la Elena Udrea pentru Siegfried Mureșan. Mesajul care a făcut furori online
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 13:13Măsuri speciale pe calea ferată: CFR anunță posibile restricții de viteză din cauza caniculei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News


























