Călin Georgescu a plantat copaci, alături de numeroși români care îi sunt alături: Va înflori nădejdea și prosperitatea acestui popor

Călin Georgescu a plantat copaci, alături de numeroși români
Scris de Realitatea Star Publicat: 14 mar. 2026, 13:03
Fostul candidat la prezidențiale, Călin Georgescu, a plantat astăzi, alături de numeroși români care s-au mobilizat la apelul său, în localitatea Fierbinți. Politicianul blocat de sistem le-a transmis oamenilor un mesaj de încredere și putere de luptă.
Citește și
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News
























