Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea, s-a alăturat apelului lui Călin Georgescu de a planta copaci – FOTO/VIDEO

Alexandra Păcuraru, vicepreședinte AUR regiunea Dobrogea
Scris deRealitatea Star
Publicat14 mar. 2026, 13:12
Actualizat14 mar. 2026, 13:54
Vicepreședintele AUR pentru regiunea Dobrogea, Alexandra Păcuraru, s-a alăturat demersului de a planta copaci, lansată de Călin Georgescu, ca un gest simbolic de renaștere și speranță pentru poporul român.
Citește și
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Star și pe Google News






























