Vila lui Florin Salam a fost transformată în hotel de lux. Imagini din interiorul clădirii

0

Vila în care Florin Salam a locuit a fost transformată în hotel de lux. 

Imobilul din Popești Leordeni dispune camere de închiriat, restaurant, bar, SPA și piscină. Doar liftul de care dispune hotelul a costat câteva zeci de mii de euro. 

Betty este cea care s-a ocupat de promovarea hotelului pe rețelele de socializare, prezentând transformarea prin care a trecut vila în care Florin Salam a locuit. 

„Voi deschide curând noul hotel, împreună cu familia mea. După cum bine se vede, în spate facem o mică ședință foto pentru preparatele pe care voi o să le mâncați și sunt sigură că o să vă placă. Aici la vară veți veni la piscină, avem SPA, cel mai tare penthouse și multe camere”, a spus Betty Salam pe TikTok, într-un videoclip în care a făcut turul hotelului.

VIDEO

Roxana Dobre se ocupase inițial de amenajarea locuinței din Popești Leordeni. Acum, familia locuiește într-un apartament spațios din zona de Nord a Capitalei.

„Este exact aşa cum ne-am dorit noi. Ne-am străduit să ne iasă pe placul nostru. Mie îmi place foarte mult genul ăsta de casă. Îmi place foarte mult albul. Nu am vrut să mai merg pe nicio culoare închisă. Am vrut să iasă altfel, dar mi-am pierdut răbdarea pentru că am dat de oameni neserioşi. Îmi prind urechile un pic în tehnologia asta a lor de ultimă generaţie. Avem cuptor cu display cu poze şi care se poate programa prin telefon. Trebuie să recunosc că eu nu prea gătesc decât atunci când vrea Florin ceva. Când vrem să ne «porcim» prăjesc cartofi, fac un grătar şi salată, cu mare drag.

În rest, mama este bucătăreasa noastră. Uşile sunt din sticlă pentru că aşa am vrut eu. Îmi place pentru că este o casă foarte frumoasă, dar albul e foarte pretenţios. Acum, dacă mă plimb puţin şi îmi cade un fir de păr, se vede imediat. Pe jos am optat pentru un parchet lucios. Toată casa asta eu am decorat-o şi nu am vrut să fie încărcată, pentru că nu-mi place. Avem trei dormitoare, o baie pentru musafiri şi o alta pentru noi. Lui Florin îi place să aibă spaţiu în baie. În dormitor, avem un pat scump, dar în care nu ne odihnim”, a declarat partenera lui Florin Salam într-un interviu oferit în urmă cu ceva timp.

Sursa: Tabu.RO

Advertisement

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.